iPOS= KASA + TERMINAL w jednym urządzeniu!
Firma iPOS, polski start-up z sektora FinTech, wprowadza na rynek pierwsze kompleksowe rozwiązanie do obsługi płatniczo-fiskalnej – kasoterminal iPOS duet. Producentem urządzenia jest firma INNOVA S.A.


Kasoterminal iPOS duet wyposażony jest w specjalne oprogramowanie, przygotowane przez firmę iPOS. 


iPOS duet zapewnia: 

  • łatwą obsługę transakcji kartowych, 
  • szybkie wyszukiwanie produktów po nazwie, 
  • współpracę z czytnikami kodów kreskowych, 
  • automatyczny odczyt ważonych towarów, 
  • modyfikację paragonu na każdym etapie sprzedaży, 
  • dzielenie zapłaty na różne formy płatności 
  • obsługę zwrotów na dowolnym kasoterminalu w sieci 
  • wiele innych funkcji, wspierających rozwój biznesu i podnoszących komfort obsługi klienta. 

iPOS duet - pierwsze urządzenie fiskalno-płatnicze do zadań specjalnych


Oprogramowanie jest na bieżąco aktualizowane, a w połączeniu z portalem iPOS web, umożliwia skonfigurowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorcy.


Terminal płatniczy jest jednocześnie komputerem kasoterminala, zapewniającym działanie aplikacji do prowadzenia sprzedaży i sterującym działaniem drukarki fiskalnej. Takie rozwiązanie sprawia, że za pomocą tego samego urządzenia przedsiębiorca może obsługiwać sprzedaż i jednocześnie przyjmować płatności kartami.


Drukarka fiskalna, na której spoczywa terminal jest najwyższej klasy urządzeniem fiskalnym spełniającym wymogi Ministerstwa Finansów, które otrzymało homologację Głównego Urzędu Miar nr PT 24/2015, potwierdzającą zgodność z wymogami fiskalnymi w Polsce. 


Drukarka posiada czytelny wyświetlacz prezentujący na bieżąco informacje o rejestrowanych towarach i panel złącz pozwalający na podłączenie do internetu czy przyłączenie peryferiów, takich jak czytnik kodów kreskowych, waga czy szuflada na gotówkę. 
W biznesie liczy się szybkość i dostępność, dlatego urządzenie zostało wyposażone w modem GSM, zapewniający łączność urządzenia bez względu na dostępność sieci komputerowej. 
Jeśli zasięg sieci komórkowej w miejscu prowadzenia sprzedaży jest niedostateczny, do drukarki można podłączyć opcjonalną antenę zewnętrzną, wzmacniającą sygnał.

Urządzenie zostało wyposażone w modem GSM, zapewniający łączność urządzenia bez względu na dostępność sieci komputerowej.


Producentem rozwiązania płatniczego VX 820 DUET, zastosowanego w iPOS duet, jest firma Verifone. Model spełnia wymagania organizacji PCI Council Europe i zapewnia akceptację transakcji dokonywanych wszystkimi rodzajami kart płatniczych – zarówno stykowymi z paskiem magnetycznym lub chipem, jak i kartami zbliżeniowymi.
Urządzenie zostało zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Innova.


Więcej informacji o produkcie znajdziecie Państwo na stronie www.ipos.pl


źródło:innova-sa.pl; prnews.pl; magazynhandel.pl;cashless.pl.


 
kasa fiskalna częstochowa

Weź leasing teraz

Polecane strony
Nasi partnerzy