Ras.net.pl - drukarki i kasy filkalne - Częstochowa
O nas

Nasza firma RAS została założona w 1993 roku w mieście Częstochowa. Swoją działalność od początku wiązaliśmy z rynkiem fiskalnym w Polsce, dostarczając klientom wysokiej jakości urządzenia fiskalne uznanych marek, w tym między innymi Elzab, Posnet, Notivus czy Emar. Służymy także doradztwem, montażem i serwisem sprzętów.

Nasza oferta obejmuje obecnie kasy fiskalne i drukarki fiskalne, drukarki, systemy POS, czytniki i drukarki kodów kreskowych, także zaawansowane oprogramowanie informatyczne przeznaczone dla małych i dużych marketów, systemy zabezpieczeń mienia, w tym systemy alarmowe, również systemy CCTV – telewizji przemysłowej oraz centralne telefoniczne i sprzęt nagłośnieniowy do obiektów.

Obecnie nasze kasy i drukarki, a także innego rodzaju sprzęt znajdują zastosowanie w tysiącach obiektów handlowych i usługowych, sieciach oraz hurtowniach, centralach logistycznych, obiektach gastronomicznych, noclegowych, urzędach oraz innego rodzaju placówkach na terenie całej Polski. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży, które potwierdzone jest także stosownymi uprawnieniami oraz szkoleniami, dodatkowo nowoczesne rozwiązania technologiczne i zorientowanie na potrzeby klientów powodują, że nasza oferta cieszy się dużym powodzeniem.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Zespół firmy RAS


          
          
          
          
          
          
          
 
kasa fiskalna częstochowa

Weź leasing teraz

Polecane strony
Nasi partnerzy